Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Od soboty ul. Skłodowskiej-Curie zamknięta

zamknięta ulica cs

Drogowcy zaplanowali objazdy dla samochodów jadących od mostu Zwierzynieckiego przez Wybrzeże Wyspiańskiego oraz ulicami Smoluchowskiego i Norwida. Natomiast powrót dla jadących od centrum przez Wybrzeże Wyspiańskiego. Co ważne, na odcinku Wybrzeża Wyspiańskiego, od ul. Norwida do Smoluchowskiego, zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Komunikacja obszaru zamkniętego w trójkącie Wybrzeże Pasteura, pl. Grunwaldzki, ul. Skłodowskiej-Curie zorganizowana zostanie za pośrednictwem Wybrzeża Pasteura, z możliwością wyjazdu przez pl. Grunwaldzki w lewo.

Sporo zmian czeka też komunikację miejską. Dotyczyć będą linii tramwajowych 1, 2, 4 i 10 oraz autobusów linii D, 115, 145, 146, 253 i 255. Część linii zostanie zawieszona, część skierowana na objazdy.Tramwaje pojadą m.in. wyremontowanym ostatnio torowiskiem technicznym na ul. Mickiewicza. Linia autobusowa D zmieni peron, na którym będzię się zatrzymywać na Rondzie Reagana.
Co istotne, zostaną uruchomione też specjalne linie zastępcze, jedna tramwajowa, a druga autobusowa, które będę uzupełniać ofertę przewozową.

 

Co wyremontują?

Przypomnijmy, w ramach planowanej inwestycji po poszerzeniu drogi ma być wydzielone torowisko tramwajowe, ale przy zachowaniu układu po dwa pasy ruchu w każdą stronę na jezdni. Mają być wyremontowane wszystkie znajdujące się pod drogą sieci.

Trzeba podkreślić, że ruch ma usprawnić nowa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu z Wybrzeżem Wyspiańskiego. Powstać mają też nowe przystanki tramwajowe, chodniki wśród zieleni czy, dotąd nieistniejące, ścieżki rowerowe. Wartość zadania to prawie 20 mln zł. Wszystkie prace powinny być zrealizowane do lata 2014 r.

 

źródło: www.wroclaw.pl

Wróć do przeglądu artykułów

 

Komentarze   

 
0 #1 kris 2013-12-30 20:54
Masakra :oops:
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Miejsce na Twoją reklamę

 logo marko  szklarz  yester day yourwebsite logo 

 

DODAJ SWOJĄ REKLAMĘ

Han kallade honom vid namn "samoanska Legend" 1992 till huset ... Han återvände till Hawaii och coachade fotbollsfinaler gymnasiet Visst.
  • köpafotbollströjor.com
  • www.xn--fotbollsklderbarn-zqb.com
  • Billiga fotbollsskor online
  • Maillot de foot acheter
  • anie stroje piłkarskie
  • köpafotbollströjor.com
  • Partihandel Fotboll kläder Fotbolls kläder från index Grossist från Kina. Du kan klä Online Partihandel baseboll, fotboll peruk, klänning fotboll tröja.